برق ۵۴ اداره همدان قطع شد
برق ۵۴ اداره همدان قطع شد
همدان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان از پیش‌بینی صرفه‌جویی چهار مگاواتی برق در مانور قطع برق ادارات استان، خبر داد و گفت: در این مانور برق ۵۴ اداره قطع شد.

شیرزاد جمشیدی چهارشنبه ۶ مردادماه در رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت برق مصرف کشور با محوریت مصارف ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکان خانگی در استان همدان که همرمان با سراسر کشور اجرا شد، اظهار کرد: در این طرح از ساعت ۱۱ تا ۱۳ ،برق ۵۴ اداره را قطع کردیم.

به گزارش نبض‌انرژی،جمشیدی تصریح کرد: برای اجرای این طرح هماهنگی لازم با استانداری، فرمانداری و بسیج سپاه انجام دادیم و پیش بینی می‌کنیم در این مانور بتوانیم چهار مگاوات برق را مدیریت کنیم.

وی در رابطه با مدیریت مصرف برق در استان، تصریح کرد: تعداد۷۶ اکیپ عملیاتی شامل ۱۵۵ نفر با ۶۲ دستگاه از کارکنان شرکت توزیع برق و ۶۳ نفر با ۱۴ خودرو از بسیج سپاه در مدیریت مصرف برق همکاری کردند.

جمشیدی ادامه داد: تعداد اداراتی که در این طرح مورد ارزیابی قرار دادیم ۱۵۶ اداره و ۳۴۵ مرکز تجاری پرمصرف است.

وی در رابطه با اقدامات دو ماهه گذشته در استان، گفت: در دو ماه گذشته ۶۴ مزرعه بیت‌کوین با ۳۵۴ ماینر را کشف کردیم و توانستیم یک مگاوات صرفه جویی کنیم.

جمشیدی با بیان اینکه در این بازه زمانی ۱۹۳۸ اداره را مورد ارزیابی قرار دادیم، اظهار کرد: در این بازرسی‌ها ۸۶۴ اداره اخطار کتبی دریافت کردند و برق ۸۱ اداره را قطع کردیم.

وی ادامه داد: ۱۲ هزار و ۳۱۹ مرکز تجاری را مورد بررسی قرار دادیم که چهار هزار و ۷۵۳ مرکز اخطار کتبی دریافت کردند و برق ۳۷۵ مشترک پر مصرف را قطع کردیم همچنین هزار و ۲۹۳ نمای ساختمان و تابلوی سر در را بررسی کردیم که از این تعداد ۵۲۹ اخطار و ۱۵۴ مورد قطع برق داشتیم.