وزیر نفت و منابع معدنی سوریه وارد عسلویه شد
وزیر نفت و منابع معدنی سوریه وارد عسلویه شد
"علی سلیمان غانم" وزیر نفت و منابع معدنی سوریه در راس هیاتی بلند پایه از فعالان حوزه نفت و انرژی این کشور صبح روز دوشنبه وارد فرودگاه خلیج فارس عسلویه شد.

به گزارش نبض انرژی، پایگاه اطلاع رسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد: وزیر نفت و منابع معدنی و این هیات سوری در بدو ورود مورد استقبال مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، فرماندار عسلویه و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس قرار گرفت.

براساس گزارش این پایگاه، بازدید از فازهای پالایشگاهی پارس جنوبی، صنایع پتروشیمیایی و زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از مهمترین برنامه های سفر یک روزه این هیات سوری در پایتخت انرژی کشور است.

سید پیروز موسوی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در آیین استقبال از این هیات گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره در مسیر رشد و توسعه در انتقال تجارب به برادران دینی خود پیشقدم است و امیدواریم این سفر بتواند در زمینه  بازسازی و توسعه صنایع نفت و انرژی کشور سوریه اثرگذار باشد.

رئیس دفتر بازار نفت و مدیران عامل موسسه‌های زمین شناسی و منابع طبیعی، پالایش و پخش، شرکت حمل و نقل نفت، پالایشگاه حُمص، مدیر برنامه ریزی و همکاری‌های بین‌المللی سوریه در این سفر وزیر نفت و منابع معدنی این کشور را همراهی می‌کنند.