زمین های راکد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی پس گرفته می شوند
زمین های راکد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی پس گرفته می شوند
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بسیاری از زمین هایی که تحت تملک شرکت های مختلف بوده و پس از گذشت سال ها فعالیتی نداشته اند، پس گرفته و به طرح های جدید با شرایط الزام به فعالیت به شرکت های دیگر واگذار می کند.

به گزارش «نبض انرژی»  یوسف ممتاز مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر در خصوص پس گیری زمین ها اظهار کرد: یکی از برنامه هایی که مدیریت سازمان در حال اجرای آن با توجه به فشارها و حواشی بسیار است، بازپس گیری زمین هایی است که هیچگونه فعالیتی در آن انجام نشده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر بیان داشت: یکی از زمین هایی که پس از تلاش بسیار پس گرفته شد، زمینی به مساحت حدود ۲۳ هکتار به نام پتروشیمی ارگ بود، این زمین پس که از دریافت مجوز از سال ۱۳۸۳ هیچگونه فعالیتی نداشته است‌. برخی مجوزهای این شرکت توسط وزارت نفت لغو و پس از آن نیز سازمان منطقه ویژه نیز اقدام به بازپس گیری زمین از طریق مجاری قانونی کرد.  یوسف ممتاز خاطرنشان کرد: زمین مذکور پس از لغو مجوزهای شرکت قبل و بازپس گیری آن توسط سازمان منطقه ویژه، در حال حاضر بین ۴ شرکت تقسیم شده و تمامی این شرکت ها الزام به اجرای فعالیت همانند سایر زمین های پس گرفته و مجدد واگذار شده از ابتدای مدیریت پیام برزگر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه بوده است.