سپهری مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران شد
سپهری مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران شد
مدیرعامل نیکو طی حکمی سپهر سپهری را که پیش از این مدیر عامل شرکت ملی حفاری بوده، به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران منصوب کرد.

به گزارش نبض انرژی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره نیکو در حکمی سپهر سپهری را به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران منصوب کرد.

در حکم علی‌اکبر پورابراهیم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و با عنایت به مصوبه مجمع عمومی شرکت توسعه پتروایران به موجب این حکم به سمت مدیر عامل و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت توسعه پتروایران منصوب می شوید. موارد ذیل از حیطه وظایف آن شرکت مورد تاکید است:

اجرای مجدانه طرح‌ها و پروژه‌های در دست اقدام آن شرکت به‌ویژه طرح‌های اولویت‌دار و میادین مشترک،حفظ و توسعه منابع انسانی ارزشمند شرکت توسعه پتروایران، انتقال و بومی‌سازی دانش و فناوری‌های جدید در اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها، ایجاد ساختار و سازماندهی برای حضور شرکت در پروژه‌های میان‌دستی صنعت نفت.

در پایان ضمن تاکید بر به‌کارگیری نیروهای متعهد، متخصص و با انگیزه، موفقیت روزافزون جنابعالی و کلیه همکاران را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم. براساس این گزارش، سپهری پیش از این مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران بوده است.