رونمایی از هفت طرح دانش بنیان و نوآورانه در حوزه برق پایتخت
رونمایی از هفت طرح دانش بنیان و نوآورانه در حوزه برق پایتخت
همزمان با دهه خجسته فجر، با رونمایی از هفت طرح در حوزه برق پایتخت، نظارت‌ بر کیفیت ارائه خدمات به مشترکان برق پایتخت افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار «نبض انرژی»”کامبیز ناظریان” مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ اعلام کرد: همزمان با ایام گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران از هفت طرح زیربنایی این شرکت با محوریت افزایش نظارت بر کیفیت ارائه خدمات به شهروندان تهرانی رونمایی خواهد شد..

وی با بیان این که به منظور بهبود فرآیند خدمت رسانی، تغییر در ساختارهای قدیمی و استفاده از فناوری های روز و تغییرات بنیادین در روند ارائه خدمات در این شرکت در دستور کار قرار گرفته و اقدامات ارزشمندی در این حوزه اجرایی شده است افزود: امسال نیز در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از مرکز جدید راهبری و پایش شبکه فشار ضعیف، سامانه فکور، سامانه ساینا و سامانه مکانیزه فرآیندهای حوزه خدمات مشترکین رونمایی خواهد شد.

ناظریان فعالیت سامانه های مزبور را موثر در رصد و پایش شاخص های راهبردی عملکرد در حوزه های صف و ستادی این شرکت و بهبود قابل ملاحظه مدیریت شبکه فشار ضعیف و به دنبال آن کاهش هرچه بیشتر متوسط زمان خاموشی و بهبود قابلیت اطمینان شبکه توزیع برق دانست و خاطرنشان کرد: همزمان با بهره برداری از این طرح ها، ضمن مدیریت جامع فرآیندهای برنامه ریزی، طراحی، اجرا، نظارت و رهگیری تجهیزات با بهره گیری از تجهیزات الکترونیک و فناوری روز، میزان مصرف کاغذ در حوزه خدمات مشترکین این شرکت نیز به حداقل رسیده و ضمن بهبود شاخص های زیست محیطی، با کنترل لحظه ای ماموران عملیاتی، زمان ارائه خدمات به مشترکان برق در شهر تهران به حداقل خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ افزود: در همین راستا و با هدف بهبود ارائه خدمات به هموطنان تهرانی مقرر شد به منظور آموزش کارکنان و نیروهای اجرایی طی دهه فجر سال جاری از سایت آموزشی جدید این شرکت با قابلیت آموزش و رصد میدانی عملکرد در زمینه شبکه های زمینی و هوایی و انواع پست های برق نیز رونمایی شود.

وی با تاکید بر این که در حال حاضر شاهد رضایت قابل ملاحظه هموطنان از عملکرد، پیگیری و تعهد کارکنان خود هستیم از توسعه توانمندی نیروی انسانی از طریق ارائه آموزش های نوین از جمله مهم ترین برنامه های در دست اقدام حوزه منابع انسانی این شرکت نام برد و گفت: با بهبود فرآیندهای آموزشی از طریق راه اندازی این سایت آموزشی، میزان رضایت مندی شهروندان از خدمات همکاران ما نیز بیش از گذشته افزایش خواهد یافت.

ناظریان در ادامه افزایش ضریب اطمینان ارائه خدمات و پایداری سامانه های برخط این شرکت در شرایط بحران را از دیگر اهداف پیش رو دانست و یادآور شد: چهل و چهارمین فجر پیروزی انقلاب مصادف با اتمام فاز نخست برنامه های جداسازی شبکه امنیتی این شرکت خواهد بود.

وی تصریح کرد: رونمایی از ناوگان جدید و به روز خودروهای عملیاتی از دیگر طرح هایی است که امسال در دهه فجر رونمایی خواهد شد؛ اقدامی ارزنده به منظور کاهش زمان و افزایش کیفیت ارائه خدمات به مشترکان برق شهر تهران.

ناظریان در خاتمه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ایران با اعلام همبستگی خانواده بزرگ کارکنان توزیع برق پایتخت با آرمان های امام راحل(ره)، شهدای انقلاب اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خاطرنشان کرد: یکایک کارکنان این شرکت با تاسی به فرمان مقام معظم رهبری، رفاه و آسایش و رضایت خاطر هموطنان خود را به عنوان مهم ترین آرمان شغلی و ملی در نظر داشته و همواره در تلاشند تا با ارائه بهترین خدمات، تامین کننده رضایت خاطر هموطنان ساکن در شهر تهران باشند.