نمایشگاه توسعه فناوری، ایده‌های نوآورانه و کار جهادی (تاک) به همت پایگاه بسیج شهید عسگری شرکت ملی نفت ایران و همکاری معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، دانشگاه صنعت نفت و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار «نبض انرژی» این نمایشگاه با هدف هدایت نخبگان بسیجی برای اقدام جهادی در مسیر دستیابی به اقتصادی پویا، پیشرو، درون زا و آینده‌نگر با رویکرد کاهش خام‌فروشی نفت و کاهش وابستگی به محصولات فناورانه و نوآورانه خارجی‌ سه‌شنبه ۱۸ و چهارشنبه ۱۹ بهمن‌ماه، در محل ساختمان مرکزی قدیم وزارت نفت برگزار می‌شود.

شناسایی و حمایت از ایده‌های نوآورانه استعدادهای برتر و خلاق فعال در صنعت نفت تا مرحله تجاری‌سازی، توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری صنعت نفت با مشارکت نخبگان بسیجی و فعالان برتر صنعت نفت، قدردانی از بازنشستگان فرهیخته و پژوهشگر بسیجی صنعت نفت و نکوداشت شهدای پژوهشگر صنعت نفت از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

متقاضیان و علاقه‌مندان برای حضور و مشارکت دراین رویداد می‌توانند حداکثر تا روز چهارشنبه ۲۸ دی‌ماه به صفحه اینترنتی صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی صنعت نفت به آدرس www.ioiv.ir و بخش ویژه «تاک» مراجعه کنند.