فراخوان دعوت از شرکت‌های فعال دانش‌بنیان برای حضور در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو
فراخوان دعوت از شرکت‌های فعال دانش‌بنیان برای حضور در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو
پژوهشگاه نیرو از واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های آب و برق، جهت حضور در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو و نمایشگاه جانبی آن که طی روزهای 27 تا 29 آذرماه در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود، فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار «نبض انرژی»در این فراخوان آمده است: پژوهشگاه نیرو در نظر دارد به منظور همرسانی چالش‌ها و ظرفیت‌ها، شکل‌گیری فعالیت‌های دانش‌بنیان جدید و پشتیبانی و رفع موانع تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در صنعت آب و برق، از تعدادی از شرکت‌های فناور و دانش‌‌بنیان فعال در حوزه‌های مختلف صنعت آب و برق دارای محصول یا خدمت با حداقل سطح بلوغ فناوری شش (TRL≥6)، دعوت نماید تا در نمایشگاه محصولات صنعت آب و برق که 27 تا 29 آذرماه 1401 در محل پژوهشگاه نیرو و در حاشیه جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو برگزار می‌گردد، حضور یابند.
معرفی توانمندی‌های واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان به مدیران صنعت آب و برق کشور، همرسانی چالش‌ها و ظرفیت‌ها، شکل‌گیری فعالیت‌های دانش‌بنیان، پشتیبانی و رفع موانع تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در صنعت آب و برق از جمله اهداف برگزاری این فراخوان است.
همچنین مزایای حضور در این رویداد عبارت است از:

  • تخصیص غرفه به شرکت‌ها به صورت رایگان
  •  امکان حضور در تمامی برنامه‌های جشنواره
  • معرفی به صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی برای اخذ تسهیلات
  • معرفی طرح‌ها و محصولات فناورانه به شرکت مادر تخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب و برق (ساتکاب) جهت بررسی فرصت‌های مشارکت و سرمایه‌گذاری
علاقه‌مندان برای حضور در این رویداد با مراجعه به سایت پژوهشگاه نیرو به نشانی www.nri.ac.ir، نسبت به دریافت فرم درخواست اقدام نموده و فرم تکمیل شده و مدارک و مستندات درخواستی را تا تاریخ 16 آذرماه 1401 به آدرس info@eptp.ir ارسال کنند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌‌های  88590492 و 09033722568  تماس حاصل فرمایند.