طرح صلاحیت حرفه‌ای در مشاغل اچ‌اس‌یی صنعت پتروشیمی اجرا می شود
طرح صلاحیت حرفه‌ای در مشاغل اچ‌اس‌یی صنعت پتروشیمی اجرا می شود
سرپرست مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: طرح صلاحیت حرفه‌ای باید در مشاغل اچ‌اس‌یی صنعت پتروشیمی اجرا شود.

به گزارش نبض انرژی، داوود عمادی روز یکشنبه (19 اسفندماه) در آیین معارفه خود به عنوان سرپرست مدیریت اچ‌اس‌یی شرکت اظهار کرد: با توجه به فعالیت‌های انجام شده در سال‌های اخیر زمینه رشد، توسعه و تعالی اچ‌اس‌یی مهیاست.

وی با تاکید بر اینکه با همکاری مدیریت‌های مختلف به دنبال تحکیم جایگاه اچ‌اس‌یی در صنعت پتروشیمی هستیم، گفت: باید قوانین و دستورعمل‌های تدوین شده را با جدیت در سطوح مختلف صنعت اجرایی کنیم.

سرپرست اچ‌اس‌یی با اشاره به اینکه ارزیابی بازدید و نظارت‌ها باید تقویت شود، ادامه داد: خوشبختانه با توجه به این که نقش و جایگاه حاکمیتی اچ‌اس‌یی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال 89 مصوب شده است ما یک گام جلوتر هستیم و اکنون در گام نخست باید الزام‌های نقش حاکمیتی را تعریف کنیم.

وی به ضرورت توجه بحث اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل در مناطق عسلویه و ماهشهر به دلیل تاثیرپذیری شرکت‌ها از یکدیگر اشاره کرد و گفت: مدیریت در شرایط اضطراری دارای اهمیت ویژه‌ای در این مناطق است.

سرپرست مدیریت اچ‌اس‌یی شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: اجرای طرح صلاحیت حرفه‌ای باید در صنعت پتروشیمی اجرا شود و افرادی که دارای صلاحیت‌های حرفه‌ای لازم هستند در بخش‌های مختلف فعالیت کنند.

  • منبع خبر : شرکت ملی صنایع پتروشیمی