پیشرفت ۵۰ درصدی طرح جامع فاضلاب شهرستان کارون
پیشرفت ۵۰ درصدی طرح جامع فاضلاب شهرستان کارون
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان در نشست طرح جامع فاضلاب کارون گفت: این سرعت پیشرفت طرح جامع فاضلاب می‌تواند مشکلات زیست محیطی و مشکلات فاضلاب را در اهواز و کارون حل کند.

به گزارش خبرنگار «نبض انرژی»به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، وی در بیان پیشرفت فیزیکی طرح جامع فاضلاب افزود: سرعت پیشرفت این طرح در شهرستان کارون ۵۰ درصد است که ۴۲ درصد این پیشرفت مربوط به زمان دولت سیزدهم است. در حالیکه در زمان نزدیک به ۶ ماه دولت قبل این عدد تنها به ۸ درصد رسید. البته در شاخص‌هایی درصد پیشرفت به ۷۰ درصد نیز می‌رسد.

معاون عمرانی استاندار خوزستان در تاکید بر رعایت کیفیت در عین سرعت پیشرفت پروژه بیان کرد: انتظار این است که حتما در عین اینکه پروژه خیلی سریع به نتیجه برسد، موارد ایمنی حتما رعایت شود. قرارگاه خاتم الانبیا که مجری این پروژه است، سابقه بسیار خوبی در رضایت آفرینی دارد و امیدواریم در این پروژه نیز رضایت مردم شریف کارون را به دست آورد.

وی افزود: باید تلاش شود این پروژه ظرف دو سال به پایان برسد تا بار ترافیکی به وجود آمده نیز کم شود. مردم شریف کارون و اهواز نیز با دیدن تلاش‌های شما برای رفاه و آسایششان اختلالات به وجود آمده را صبورانه پشت سر می‌گذارند تا در آینده شهرشان دچار آسیب‌های فاضلاب نباشد.

گفتنی است طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون، قرار است مشکلات فاضلاب از جمله آبگرفتگی و بیرون زدن فاضلاب در اهواز و کارون را ریشه کن کند و از ریختن فاضلاب در  حریم رودخانه کارون جلوگیری کند.