برگزاری اختتامیه نخستین رویداد کارآفرینی «گذر از پیک مصرف برق ۹۸»
برگزاری اختتامیه نخستین رویداد کارآفرینی «گذر از پیک مصرف برق ۹۸»
نخستین رویداد کارافرینی "گذر از پیک مصرف برق سال ۹۸ " دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با معرفی تیم‌های برگزیده ارائه دهنده برترین ایده نوآورانه به منظور کاهش پیک مصرف برق در سال ۱۳۹۸ خاتمه یافت.

به گزارش نبض انرژی، رویداد کارافرینی “گذر از پیک مصرف برق سال ۹۸ ” دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با معرفی تیم‌های برگزیده ارائه دهنده برترین ایده نوآورانه به منظور کاهش پیک مصرف برق در سال ۱۳۹۸ خاتمه یافت.

مراسم اختتامیه این رویداد با حضور خواجوی معاون پژوهش و فناوری واحد تهران جنوب، شهبازی رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی کشور، قریب مدیرعامل شرکت سیتکس، مدقق مدیر کل دفتر خدمات مشترکین و مدیریت مصرف شرکت توانیر، صادقی مدیرکل دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر وتفضلی از مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و جمعی از مسئولین واحد تهران جنوب و شرکت توانیر برگزار شد.

در این رویداد کارافرینی که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با مشارکت شرکت توانیر، سازمان بسیج مهندسین صنعتی و با حمایت شرکت سیتکس ومرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار گردید تعداد ۹۵ شرکت کننده در قالب ۴۰ ایده به رقابت پرداختند. در پایان روز نخست این رویداد تعداد۶ ایده بر مبنای رأی شرکت کنندگان و تعداد ۶ ایده بر مبنای انتخاب منتورها، برای رقابت در مرحله نهایی برگزیده و نهایتاً تعداد ۴۵ نفر در قالب ۱۲ تیم برای رقابت وارد مرحله نهایی شدند.

در روز دوم این رویداد کارگاه‌هایی در زمینه‌های مدیریت مصرف، اینترنت اشیاء، تبادلات دوسویه مشترکان و شرکت‌های توزیع، مدل‌های کسب و کار برای حضار ارائه گردید.

در روزپایانی این رویداد و با داوری ایده‌های ارائه شده توسط هیئت داوران رویداد، از میان ۱۲ تیم شرکت کننده تیم‌های ذیل رتبه‌های اول تا چهارم را بخود اختصاص دادند:

اول: تیم”برقرار” متشکل از آقایان سعید صیادی، امیررضا صادقی، پوریا کیهانی، شعیب میرکی و خانم مریم اسلامی از دانشگاه ایلام و با حمایت شرکت توزیع نیروی برق ایلام

دوم: تیم”پیک سا” متشکل از آقایان صادق امانی، محمد ایمان علیزاده، نوید جاویدتاش، میثم صادقی و بهزاد سروش از دانشگاه تربیت مدرس

سوم: تیم”بازاریابی کاهش مصرف برق” متشکل از آقایان حسن حریمی و سید کاظم حائری از شرکت توزیع نیروی برق خراسان

چهارم: تیم”اپلیکیشن بازی سیمبان” متشکل از آقایان مهدی پدرام فر، امیرحسین فرج اللهی، سینا شیرپرور، سجاد عرفانی و خانم فاطمه میرزایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

لازم بذکر است که جایزه تیم اول ۵ نیم سکه بهار آزادی، تیم دو سه نیم سکه، تیم سوم دو نیم سکه و تیم چهارم یک نیم سکه بود که در مراسم اختتامیه به برگزارکنندگان اهدا گردید.

  • منبع خبر : برق نیوز