قطع برق بیمارستانی در ساری به خاطر بدهی
قطع برق بیمارستانی در ساری به خاطر بدهی
مسئول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی ساری گفت: ما هم از سازمان‌های بیمه‌ای مطالبه دارد، آیا مجاز هستیم در این شرایط سخت اقتصادی نسبت به قطع خدمات اقدام کنیم؟

به گزارش نبض انرژی ،عبدالله سوادکوهی ، از قطع برق ساختمان اداری بیمارستان امام خمینی (ره) بدون هماهنگی قبلی خبر داد و با اعلام اینکه به‌دلیل عدم هماهنگی انجام شده بسیاری از سیستم‌های ما دچار ایراد شده است، گفت: جدای از مشکلات تأسیساتی بسیاری از بیماران برای دریافت خدمات اداری با مشکل مواجه شدند.

مسؤول روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) ساری یادآور شد: این مرکز هم از سازمان‌های بیمه‌ای مطالبه دارد، آیا مجاز هستیم در این شرایط سخت اقتصادی نسبت به قطع خدمات اقدام کنیم؟

وی با اعلام اینکه میزان هزینه بدهی این مرکز به توزیع برق چندان زیاد نیست، گفت: این اقدام بدون هماهنگی اداری انجام شده است.

* میزان بدهی بیمارستان حدود ۹ میلیون تومان است

کرامتی مسؤول روابط عمومی توزیع برق مازندران ، اظهار کرد: قطعی برق مربوط به ساختمان اداری بیمارستان بوده و ارتباطی به مرکز درمانی ندارد، به هیچ وجه نسبت به قطع برق بیمارستان‌ها اقدام نمی‌کنیم.

وی با اعلام اینکه میزان بدهی ساختمان اداری بیمارستان حدود ۹ میلیون تومان است، گفت: در حال رایزنی برای حل مشکل هستیم.

شاید این مدل رفتاری میان ادارات دولتی نوعی بدعت‌گذاری در بروکراسی اداری است که ادامه یافتن آن باعث بهم‌خوردگی نظم اجتماعی می‌شود.

اداره برق خیلی راحت مدعی است که برق بخش اداری بیمارستان را قطع کرده‌ایم، اما واقعاً درک این مسئله سخت است که قلب یک بیمارستان بخش اداری آن بوده و همه خدمات درمانی باید از طریق این بخش صورت گیرد؟

  • منبع خبر : برق نیوز