به گزارش نبض انرژی رییس پلیس فتا گفت مردم به سایت ها اعتماد نکنند/ سرهنگ معظمی گودرزی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: فرد کلاهبرداری که به عنوان سرمایه گذاری در فضای مجازی و پرداخت سود تبلیغ می‌کرد در دام پلیس گرفتار شد. وی افزود: این فرد عنوان می‌کرد که شهروندان […]

به گزارش نبض انرژی رییس پلیس فتا گفت مردم به سایت ها اعتماد نکنند/

سرهنگ معظمی گودرزی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: فرد کلاهبرداری که به عنوان سرمایه گذاری در فضای مجازی و پرداخت سود تبلیغ می‌کرد در دام پلیس گرفتار شد.

وی افزود: این فرد عنوان می‌کرد که شهروندان دلار یا ریال بدهند و در مقابل آن سود ماهانه حدود ۶۰ درصد دریافت کنند.

سرهنگ معظمی گودرزی ادامه داد: متاسفانه عده‌ای حدود ۴۰ نفر حتی بدون دریافت رسید یا دیدن شخص اقدام به پرداخت پول خود به این کلاهبردار کرده بودند که فقط یک ماه سود دریافت کرده بودند و کلاهبردار در ماه‌های دیگر پولی پرداخت نکرده بود و حتی جواب تلفن آن‌ها را نیز نمی‌داد.

رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: باتوجه به اینکه این کلاهبردار چند ماهی بود در فضای مجازی اقدام به این کار کرده بود حدود دو میلیارد از شهروندان به عنوان سرمایه گذاری پول دریافت کرده است.

سرهنگ معظمی گودرزی افزود: این فرد خود را دکتر معرفی کرده و با شگرد‌های مختلف توانسته بود، کارت بانکی دریافت کرده بود و شهروندان پول خود را در آن کارت بانکی واریز می‌کردند.

وی گفت: پس از طرح شکایت از سوی مالباختگان پلیس فتا وارد موضوع شد و این کلاهبردار ۴۰ ساله را دستگیر کرد.

سرهنگ معظمی گودرزی از شهروندان خواست به هیچ عنوان برای سرمایه گذاری در فضای مجازی وارد نشوند، زیرا قابل اطمینان نیست و کسانی که در فضای مجازی به این صورت تبلیغ می‌کنند، قصدشان فقط کلاهبرداری است.