وزیر نیرو به آذربایجان غربی سفر می کند
وزیر نیرو به آذربایجان غربی سفر می کند
استاندار آذربایجان غربی در دیدار با وزیر نیرو ضمن دعوت از ایشان برای حضور در استان، خواستار توجه جدی این وزارتخانه به تامین منابع مالی طرح های وزارت نیرو در آذربایجان غربی شد.

محمدصادق معتمدیان در دیدار با علی اکبر محرابیان وزیر نیرو  با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت روند اجرای طرح ها و پروژه های حوزه وزارت نیرو در استان، به تشریح مسائل و  مشکلات این پروژه ها و تامین منابع مالی آنها پرداخت و گفت:  انتظار می رود وزارت نیرو توجه ویژه ای به تامین منابع مالی پروژه های در دست اجرا در حوزه آب، برق و انرژی در استان داشته باشد.

معتمدیان ضمن دعوت از محرابیان وزیر نیرو برای سفر به استان آذربایجان غربی و بازدید میدانی از روند اجرای پروژه های زیر مجموعه این وزارتخانه در استان، گفت:  درخواست می شود نشست مشترکی با حضور وزیر نیرو ، معاونین وزیر، اعضای مجمع نمایندگان استان و مدیران استانی زیر مجموعه این وزارتخانه نیز تشکیل و مسائل و مشکلات طرح ها و پروژه ها و همچنین نیازهای استان برای توسعه زیر ساختهای حوزه آب ،برق و انرژی احصا و برنامه های این وزارتخانه در این زمینه اعلام شود.

در این دیدار محرابیان وزیر نیرو نیز با ابراز خرسندی و استقبال از دعوت آقای معتمدیان برای سفر استاندار آذربایجان غربی، دستورات لازم را برای رفع مشکلات پروژه های وزارت نیرو در استان و همچنین تشکیل جلسه ای با حضور استاندار آذربایجان غربی برای رفع موانع این پروژه ها صادر کرد.

وی گفت: بزودی برای بازدید از روند اجرای طرح ها و پروژه های مرتبط این وزارتخانه به آذربایجان غربی سفر می کنم.

وزیر نیرو ضمن موافقت با پیشنهاد استاندار آذربایجان جهت برگزاری نشست مشترک در جهت حل مسائل و مشکلات طرح ها و پروژه ها به معاونین ذیربط دستور برگزاری هر چه سریع تر این جلسه را داد .

به گزارش نبض‌انرژی،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی؛ معتمدیان در برنامه قبلی جلسه ویژه ای با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونین این وزارتخانه و اعضای کامل مجمع نمایندگان استان در تهران تشکیل و مسائل و مشکلات طرح های حوزه وزارت راه و شهرسازی استان بررسی و نتایج مثبتی برای رفع مشکلات طرح های این حوزه در برداشت.