تصویب تفحص از انتقال‌های آب بین حوزه‌ای در مجلس
تصویب تفحص از انتقال‌های آب بین حوزه‌ای در مجلس
سخنگوی کمیسیون کشاورزی از تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از انتقال‌های آب بین حوزه‌ای توسط وزارت نیرو در جلسه اخیر این کمیسیون خبر داد.

به گزارش نبض‌انرژی،حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات دستور کار جلسه اخیر کمیسیون متبوعش، گفت: رسیدگی به طرح سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر کشاورزی درباره مشکلات زنبورداران، صادرات و خرید سیب درختی صنعتی، ضعف در توسعه صنایع شیلات و تامین کودهای شیمیایی در دستور کار اعضای کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: وزیر توضیحاتی را پیرامون محورهای سوال مطرح شده ارائه کرد که نمایندگان سوال کننده فرصتی را برای رفع مسائل تعیین کردند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به دستور کار دیگر جلسه اخیر این کمیسیون، اظهار کرد: وزیر نیرو نیز برای پاسخ به سوالات نمایندگان در کمیسیون کشاورزی حاضر شد اما رسیدگی و ارائه توضیحات پیرامون سوالات به جلسه بعدی کمسیون موکول شد.

حجت الاسلام آزادی‌خواه با بیان اینکه رسیدگی به تحقیق و تفحص از انتقال‌های آب بین حوزه‌ای توسط وزارت نیرو نیز در دستور کار اعضا قرار داشت، گفت: در نهایت پس از استماع نظرات موافقان و مخالفان این طرح تفحص به تصویب رسید و طرح برای رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس خواهد شد.

تسنیم