برنامه شتابدهی حوزه نفت و انرژی در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود
برنامه شتابدهی حوزه نفت و انرژی در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود
برنامه مشترک دو شتابدهنده در راستای شتابدهی استارت‌آپ‌ها، تیم‌ها و واحد‌های فناور و نوآور حوزه انرژی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش نبض‌انرژی،به نقل از دانشگاه امیرکبیر برنامه مشترک دو شتابدهنده در راستای شتابدهی استارت‌آپ‌ها، تیم‌ها و واحد‌های فناور و نوآور حوزه انرژی، با هدف حل چالش‌های صنعت به وسیله نوآفرینان داخلی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود که متقاضیان تا ۳۰ آبان ماه می‌توانند در این برنامه ثبت نام کنند.
این برنامه با محوریت موضوعات تحول دیجیتال، فناوری‌های نوین، بهینه سازی مصرف، مدیریت و برنامه‌ریزی، نرم افزار و پلتفرم، تجهیزات و قطعات و مواد و محصولات شیمیایی برگزار می‌شود.
تمامی محور‌های اعلام شده در زمینه نفت، گاز، پالایش و پخش، پتروشیمی، برق و انرژی‌های تجدیدپذیر است.
سرمایه‌گذاری نقدی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان، منتورینگ تخصصی، فنی و کسب وکار توسط خبرگان صنعت، امکان استقرار در فضای کار اشتراکی مدرن، استفاده از شبکه غنی از مدیران در راستای فروش محصول/خدمت، توسعه بازار و جذب سرمایه و آموزش و توانمندسازی تیم‌ها از مزایای حضور در این برنامه شتابدهی است.
همچنین شرکت کنندگان در این شتابدهنده فرصت همکاری با شرکت‌های بزرگ، مدیران و افراد کلیدی صنعت نفت و انرژی کشور را کسب خواهند کرد.
تسهیل جذب سرمایه در مراحل بعدی، دسترسی به شبکه سرمایه‌گذاران خطرپذیر، دسترسی به گنجینه‌ای از استعداد‌ها و موقعیت مکانی مناسب در تهران از دیگر مزایای حضور در این شتابدهنده است.