حل مشکل آب شرب سنندج نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است
حل مشکل آب شرب سنندج نیازمند برنامه‌ریزی دقیق است
گروه استان‌ها - نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی از دستور وزیر نیرو برای تسریع در اتمام پروژه‌ انتقال آب شرب از سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج خبر داد.

به گزارش نبض‌انرژی،محسن فتحی در  سنندج  به تشریح جزئیاتی از دیدار دیروز نمایندگان مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای این شهر با وزیر نیرو پرداخت و اظهار داشت: در این نشست دستورات لازم برای تسریع در روند پروژه‌ انتقال آب شرب از سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج صادر شد.

وی با بیان اینکه وضعیت اسفناک آب شرب سنندج نه قابل مماشات است، نه قابل قبول گفت: باید برای رفع مشکل آب شرب این شهر برنامه‌ریزی دقیقی صورت گیرد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با ابراز گلایه شدید از وضعیت نگران‌کننده آب آشامیدنی در شهرستان‌های حوزه انتخابیه، نسبت به تسریع فوری در روند اجرای پروژه‌ انتقال آب شرب از سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج تاکید کرد و افزود: وضعیت تصفیه‌خانه‌های آب شرب و فاضلاب شهر دیواندره، تصفیه‌خانه‌های آب شرب و فاضلاب شهر کامیاران، مجتمع آبرسانی اوباتو و مجتمع آبرسانی هه‌لتوشان و مجتمع آبرسانی خامسان، نیازمند توجه جدی و فوری وزارت نیرو است.