نیروگاه پیر رامین اهواز بر مدار جوانگرایی
نیروگاه پیر رامین اهواز بر مدار جوانگرایی
این نیروگاه با اعتماد به جوانان و با سپردن مسئولیت‌ها به کارشناسان مجرب و متخصص خود فصل نوینی از تاریخ پرافتخار خود را آغاز نمود.

مدیرعامل نیروگاه رامین اجرای طرح بازتوانی واحد‌های تولید برق نیروگاه، جوانگرایی و اعتماد به نیروی انسانی متخصص و باتجربه را مهمترین رویکرد خود و تنها راه برون رفت این نیروگاه از چالش‌ها و خدمت رسانی مستمر به مردم دانست.

به گزارش نبض‌انرژی،مهندس خلیل محمدی تجربه سپردن مسئولیت‌ها به جوانان در ایام دفاع مقدس را الگویی برای همه دوران دانست و بر تقویت فرهنگ بسیجی و اعتماد به جوانان متخصص و باتجربه در این نیروگاه تاکید نمود.

وی رویکرد سیستمی و مقوله مدیریت تغییر هدفمند، کاربردی و مبتنی بر اهداف کلان سازمانی را مهم و از شاخصه‌های تحول یک سازمان دانست و تمرکز بر فعالیت گروهی، آموزش، ایده پردازی و تمرکز بر خلاقیت ها، اعتماد دوسویه میان مدیران و کارکنان، تعهد و مسئولیت پذیری، شایسته سالاری و شایسته گزینی، هدف گزاری فعالیت‌ها و پایش و بررسی نتایج و آثار فعالیت‌ها را مهمترین توصیه خود به مسئولان جوان این نیروگاه برشمرد.

محمدی با اشاره به پتانسیل ارزشمند این مجموعه صنعتی در زمینه‌های مختلف، اجرای طرح بازتوانی واحد‌های تولید برق نیروگاه رامین و اعتماد به جوانان متخصص و باتجربه را فصل نوینی در تاریخ این مجموعه دانست و اظهار امیدواری نمود با این رویکرد شاهد رفع چالش‌های مختلف، بهبود روند پایداری تولید برق و خدمت رسانی مستمر به مردم شریف استان خوزستان باشیم.

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز خاطر نشان کرد: بررسی راهکار‌های تخصصی و کاربردی مبتنی بر دانش و تجربه کارکنان توانمند نیروگاه و بیان دیدگاه‌های مدیران و مسئولان جوان نیروگاه از دیگر محور‌های این نشست صمیمی بود.

لازم بذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی دارای قدمتی ۴۲ ساله است که بزرگترین نیروگاه بخاری کشور بوده و نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز استان خوزستان و همچنین پشتیبانی از شبکه سراسری برق کشور ایفا می‌کند.