کمبود آب، میانِ وعده‌های پوشالی
کمبود آب، میانِ وعده‌های پوشالی
درآمد 7 هزار میلیارد تومانی دولت با مصرف LPG در داخل کشور به جای خام فروشی

مردم روستا‌ها در اردبیل این روز‌ها علاوه بر مشکلات بسیار با کمبود آب نیز دست و پنجه نرم می‌کنند، اما مسئولان همچنان زیر بار عملکرد خود نمی‌روند.

آب از جمله مهمترین نیاز اولیه هر فرد برای زنده ماندن است، این روز‌ها نیز با توجه به شرایط کرونایی و گرمای هوا، نیاز به این مایه حیات بیش از گذشته احساس می‌شود.

به گزارش نبض‌انرژی،در این میان روستا‌ها که از دیرباز درگیر مشکلات آب بوده اند مشکلاتشان دوچندان است؛ نکته جالب اینکه علی رغم رسانه‌ای شدن اخباری مبنی بر اجرای پروژه‌های آبرسانی در روستاها، اما واقعیت چیز دیگری است و عملا اقدام درخوری در بسیاری از روستا‌های اردبیل انجام نشده است؛ هرچند مرغ مسئولان استان انگار یک پا دارد و همچنان بر گفته‌های خود پافشاری می‌کنند.

البته قصه پر غصه کمبود و نبود آب در شبکه آبرسانی روستا‌های کشور سال‌هاست که مطرح است و در این میان روستا‌های استان اردبیل نیز از این قضیه مستثنا نیستند. هرچند مسئولین در هرمناسبت خبر از افتتاح پروژه‌های آبرسانی به روستا‌های استان می‌دهند. این درحالی است که هنوز هم که هنوز هست بسیاری از روستا‌های اردبیل برای رفع نیاز‌های اولیه آبی خود محتاج هستند.