مشارکت شرکت پتروشیمی شازند در طرح نهضت کمک مومنانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
مشارکت شرکت پتروشیمی شازند در طرح نهضت کمک مومنانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
همزمان با دهه امامت و ولایت و اعیاد فرخنده قربان و غدیر خم ، شرکت پتروشیمی شازند با مشارکت در طرح نهضت کمک مومنانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدام به تهیه هزار (۱۰۰۰) سبد ارزاق کمک معیشتی جهت توزیع بین نیازمندان و اقشار کم درآمد شهرستان شازند نمود.

به گزارش نبض‌انرژی،به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شازند، همزمان با دهه امامت و ولایت و اعیاد فرخنده قربان و غدیر خم ، شرکت پتروشیمی شازند با مشارکت در طرح نهضت کمک مومنانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اقدام به تهیه هزار (۱۰۰۰) سبد ارزاق کمک معیشتی جهت توزیع بین نیازمندان و اقشار کم درآمد شهرستان شازند نمود.

 گفتنی است اقلام این بسته های کمک معیشتی شامل: برنج ، روغن، ماکارانی، قند، سویا و عدس و به ارزش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می باشد که توسط پایگاه های بسیج و سپاه پاسداران شهرستان شازند توزیع خواهد شد.

شایان ذکر است از آغاز فراگیری پاندمی کرونا در کشور تاکنون طی چهار مرحله سبدهای ارزاق کمک معیشتی و همچنین بسته های کمک آموزشی توسط شرکت پتروشیمی شازند تهیه و از طریق نهاد های حمایتی بین نیازمندان شهرستان شازند توزیع شده است.