ایجاد محیط ایمن در جوار پالایشگاه گاز سرخون
ایجاد محیط ایمن در جوار پالایشگاه گاز سرخون
مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم اظهار داشت: امنیت و سلامت ساکنان روستاهای همجوار پالایشگاه گاز سرخون در حوزه های مختلف به عنوان یکی از اولویت های اصلی این مجموعه می باشد.

محمدحسین نوروزی مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای مسئولیت های اجتماعی و احترام به کرامت انسانی در جامعه، گفت: امنیت و سلامت ساکنان روستاهای همجوار پالایشگاه گاز سرخون در حوزه های مختلف بعنوان یکی از اولویت های اصلی این مجموعه است.

به گزارش نبض‌انرژی،نوروزی با اشاره به اینکه تولید پایدار گاز یک سرمایه ملی و حیاتی انرژی تلقی می شود، در ادامه بیان داشت: بایستی همواره با جلوگیری از تجاوز تاسیسات و عوامل زیان آور به محیط های اطراف پالایشگاه گاز سرخون و با اطلاع رسانی مناسب از طریق راه های مختلف مخابراتی و الکترونیکی بدون مراجعه افراد، امنیت و اسایش مردم ساکن در روستاهای همجوار این شرکت را به دنبال خواهد داشت.
وی بیان کرد: با اجرای دستورالعمل های ایمنی، بهداشت، محیط زیست و برگزاری دوره های آموزشی با موضوعات مختلف و همچنین ایفا مسئولیت های اجتماعی بعنوان ارزش های سازمانی با همکاری و تعامل با شورای شهر و دهیاری روستاهای مربوطه ایمنی مردم ساکن در این مناطق تامین می شود.
وی عنوان کرد: از آنجایی که گاز جایگاه خاصی در سبد انرژی کشور دارد و بدون شک این نعمت الهی باتوجه به فرآورده های مختلفی که از آن حاصل می شود و کاربردهای متنوع و فراونی دارد امروز به عنوان محور توسعه کشور محسوب شده و مسئولان این شرکت در کنار تولید با همدلی و اتحاد مسئولان روستاهای همجوار، اقدامات و فعالیتهای مناسبی در حوزه های مختلف آموزشی، درمانی، فرهنگی، ارائه خدمات رفاهی و اجتماعی را به منظور ایجاد منطقه ای امن و آسایش برای زندگی اهالی ساکن در جوار تاسیسات انجام داده اند.
نوروزی در پایان یادآور شد: همه مدیران و مسئولان در بخش های مختلف شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در راستای مسئولیت های اجتماعی بعنوان یک اصل مهم و اساسی و جلب رضایت جامعه، همواره با تلاش بی شائبه بدنبال کاهش مشکلات مردم در حوزه های مورد نیاز بوده و همچنین با برنامه ریزی دقیق به جهت امنیت و آسایش روستاهای همجوار، محیطی ایمن را فراهم کرده اند.