کسب تندیس زرین رضایتمندی مشتری / ثبت 7 ركورد جديد توليد در اردیبهشت
کسب تندیس زرین رضایتمندی مشتری / ثبت 7 ركورد جديد توليد در اردیبهشت
مجتمع فولاد صنعت بناب در سال "توليد، پشتيباني‌ها و مانع زدایي‌ها"، با همت، ‌همدلي و مديريت جهادي موفق شد در خرداد ماه، کسب "تندیس رضایتمندی مشتری" و در اردیبهشت ماه 7 رکورد جدید تولید را ثبت کند.

به گزارش نبض انرژی به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید که از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که اواخر خرداد در تهران برگزار شد، مجتمع فولاد صنعت بناب موفق به دریافت تندیس زرین رضایتمندی مشتری شد.

ثبت 7 ركورد جديد توليد ماهانه در خطوط مجتمع فولاد صنعت بناب شامل ركورد توليد ماهانه در مجموع ذوب و نورد 106 هزار و 280 تن در كل خطوط مجتمع در ارديبهشت ماه صورت گرفته و از بدو تاسيس بي‌سابقه بوده است. از اين ميزان توليد ماهانه 19 هزار و 934 تن در خط 2 نورد شاهين، 32 هزار و 189 تن در خطوط نورد سهند، ماهانه 62 هزار و 195 تن در كل خطوط نورد و توليد ماهانه 28 هزار و 586 تن در ذوب شاهين، 15 هزار و 499 تن در ذوب شهريار و در مجموع خطوط توليد ماهانه 44 هزار و 85 تن در خطوط ذوب در ارديبهشت ماه از بدو تاسيس اين مجموعه فولادي بي‌سابقه بوده است.

انسجام بخشي به توليد و تامين مواد اوليه، اقلام مصرفي، اصلاح زيرساخت‌ها در بخش‌هاي مختلف و حركت با نياز روز در بهره‌مندي از دانش و توان داخلي در دستور كار مديريت مجموعه قرار گرفته كه با نگرش رشد و توسعه همزمان در بخش‌هاي مختلف مجموعه در حال انجام است و با اولويت قراردادن امور كاركنان اعم از مسایل رفاهي و آموزشي، صورت مي‌پذيرد.
نگاه ويژه به بازار مصرف داخلي و خارجي و برنامه‌ريزي براي رسيدن به سهم بيشتر از بازار مصرف كشور و همچنين افزايش ميزان صادرات و توسعه بازار در كشورهاي عربي، حاشيه خزر و ايجاد بازارهاي صادراتي جديد از اهداف پيش رو خواهد بود .
مجتمع فولاد صنعت بناب با برخورداري از نيروي متعهد، متخصص و دانش و توان فني بالا در حال حاضر يكي از جوان‌ترين و فعال‌ترين مجموعه‌هاي فولادي كشور است كه محصولات فولادي خود را با كيفيت بالا روانه بازارهاي داخلي و خارجي مي كند.