نوتیفیکیشن اعلان خاموشی‌ها در سامانه برق من
نوتیفیکیشن اعلان خاموشی‌ها در سامانه برق من
نوتیفیکیشن اطلاع رسانی خاموشی‌ها در سامانه برق من توسط شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان راه اندازی شد.
سیدکمال موسوی، معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت از راه اندازی نوتیفیکیشن اطلاع رسانی عمومی و خاموشی‌ها در سامانه “برق من” خبر داد و گفت: با توجه به هوشمند سازی مراکز اتفاقات، مشترکین و متقاضیان می‌توانند با ثبت شناسه ۱۳ رقمی اشتراک برق خود از خدمات غیر حضوری مرتبط با بهره برداری شبکه و خاموشی‌ها بهره‌مند گردند.
وی افزود: مشترکین می‌توانند از طریق درگاه‌های مختلف از جمله سامانه برق ایران (برق من)، ارتباط با مرکز فوریت‌های برق (۱۲۱) بدون نیاز به مراجعه حضوری از خدمات یاد شده استفاده نمایند.
به گزارش نبض‌انرژی،موسوی خاطرنشان کرد: در همین راستا یکی از ماموریت‌های مهم این شرکت در حوزه بهره برداری اطلاع رسانی خاموشی‌ها به مشترکین محترم می‌باشد که از جمله خدمات غیرحضوری یاد شده نیز هست.

این مقام مسئول، تاکید نمود: مشترکین عزیز برای کسب اطلاع از خاموشی‌های محل سکونت و یا کسب و کار خود می‌توانند از طریق درگاه‌های یاد شده و با ثبت نمودن شناسه ۱۳ رقمی اشتراک برق خود از خاموشی‌های احتمالی آگاه شوند.
وی گفت: یکی دیگر از امکانات جدید و آسان اطلاع از خاموشی‌ها که اخیراً راه اندازی و به بهره برداری رسیده است، اطلاع از خاموشی‌ها بدون استعلام مشترک از سامانه برق ایران می‌باشد؛ برای بهره مندی از این امکان پس از ثبت شناسه اشتراک در سامانه، هرگونه خاموشی جاری یا برنامه ریزی شده که در محدوده اشتراک یاد شده وجود داشته باشد و در صورتنصب اپلیکیشن “برق من” و وصل دیتای تلفن همراه به صورت نوتیفیکیشن (اعلان) به مشترک اطلاع رسانی می‌شود و نیاز به استعلام از هیچ درگاهی نمی‌باشد.