۳۸ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در کرمان کشف شد
۳۸ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق در کرمان کشف شد
کرمان - فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: در عملیات شبانه مأموران پایگاه امنیت عمومی این فرماندهی از یک محل دپو، بیش از ۳۸ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد.

به گزارش نبض‌انرژی،به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی پورامینایی اظهار داشت: مأموران پایگاه امنیت عمومی شهرستان کرمان با رصد اطلاعاتی از نگهداری مقادیری فرآورده نفتی قاچاق در یک کارگاه در حاشیه شهر اطلاع یافتند و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی افزود: در همین راستا و با هماهنگی دستگاه قضائی مأموران طی عملیاتی شبانه در بازرسی از این محل موفق شدند از بشکه‌های جاساز شده داخل یک انبار ۲۰ هزار و ۲۰ لیتر نفت سفید فاقد مجوز و همچنین ۱۸ هزار لیتر متانول که به صورت ماهرانه‌ای در یک تانکر در زیر زمین جاساز شده بود کشف و یک متهم را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به کشف ۳۸ هزار لیتر فرآورده نفتی که به انگیزه قاچاق در این محل دپو شده بود بیان داشت: با تشکیل پرونده در این رابطه متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ پور امینایی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس کرمان در راستای تحقق شعار سال، با جدیت با قاچاق سوخت به عنوان یک مانع اقتصادی مقابله می‌کند و شهروندان گرامی می‌توانند با گزارش فعالیت‌های مجرمانه سودجویان، خادمان خود را در این زمینه یاری کنند.