شبکه برق ۴ روستا در کهگیلویه کابلی شد
شبکه برق ۴ روستا در کهگیلویه کابلی شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبکه‌های برق چهار روستای بخش دیشموک در شهرستان کهگیلویه با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال کابلی شد.
 جمال معتمدی زاده گفت: شبکه‌های سیمی برق چهار روستای “سربیشه سفلی، رستم زمانی، نرگشا و بردِ سفید” در بخش دیشموک شهرستان کهگیلویه با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال در یک ماه گذشته به شبکه‌های کابلی تبدیل شده است.
وی جمعیت خانواری این روستا‌ها را ۴۸ خانوار عنوان و اظهار داشت: یک کیلومتر و ۲۰۰ متر شبکه‌های سیمی برق در این روستا‌ها جمع‌آوری و تبدیل به شبکه‌های کابلی شده است.

به گزارش نبض‌انرژی،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، کاهش نرخ تلفات انرژی، تامین برق پایدار، جلوگیری از سرقت‌ها، کاهش نوسانات برقی و بالابردن سطح رضایتمندی مشترکان از مهمترین اهداف تبدیل شبکه‌های سیمی برق به شبکه‌های کابلی است.

معتمدی زاده، از در دست اجرا بودن پروژه تبدیل شبکه‌های سیمی به کابلی برق در روستای “لاوه پاتل دیشموک” با اعتباری بیش از ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد و افزود: ۷۸۴ متر شبکه برق در این ارتباط کابلی می‌شود.