عبور بدون مشکل از  پیک تابستان امسال تعهد بخش برق به مردم
عبور بدون مشکل از  پیک تابستان امسال تعهد بخش برق به مردم
در مراسم انتصاب مدیرعامل شرکت توزیع بوشهر از طریق ویدیو کنفرانس و با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، مدیرعامل و جمعی از معاونان شرکت توانیر، مدیرکل روابط عمومی و بین الملل توانیر، معاون عمرانی استاندار بوشهر و مدیران صنعت برق بوشهر برگزار شد، حایری عبور بدون مشکل از پیک تابستان امسال را تعهد بخش برق به مردم عنوان کرد که با همدلی و همکاری محقق می‌شود.

طي مراسمي با حضور معاون وزير نيرو در امور برق و انرژی، غلامرضا حشمتی به سمت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر منصوب و جایگذین اردشیر مذکوری شد.

حائری در مورد عبور صنعت برق استان بوشهر از پیک تابستان گذشته، از کاهش رشد ۵.۲ درصدی مصرف برق به یک درصد طی ۲ سال گذشته خبر داد و گفت که: ادامه این مسیر می‌تواند شرایط مناسبی را برای نسل آینده فراهم کند.

به گزارش نبض‌انرژی،معاون وزیر نیرو، کنترل سیستم‌های روشنایی و سرمایشی ادارات بعد از ساعات اداری برای عبور از پیک را بسیار حایز اهمیت دانست و با اشاره به پیشرفت‌های تکنولوژیک و خدمت رسانی صنعت برق به مردم، اقدامات توسعه‌ای را از دیگر پیشرفت‌ها ذکر کرد که با همکاری و تعامل همکاران برای تقویت مدیران منتخب شکل می‌گیرد و جنبه توسعه‌ای و بلند مدت دارد.

حایری انتصاب مهندس غلامرضا حشمتی به سمت مدیر عامل این شرکت را از طریق فراخوان و کسب امتیازات در یک رقابت منصفانه عنوان کرد.

متولی زاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل توانیر نیز در این مراسم با تاکید بر لزوم پیگیری جدی برنامه مدیریت بار ادارات استان در پیک تابستان و وصول مطالبات این شرکت، خواستار پیگیری جدی در نصب کنتور‌های هوشمند به عنوان یک ابزار مدیریت بار و رفع فرسودگی شبکه‌ها در این استان شد.

در این مراسمرخشانی مهر معاون هماهنگی توزیع توانیر که در بوشهر حضور داشت، از برپایی جلسه‌ای با حضور مدیرعامل برق منطقه‌ای فارس، مدیر انتقال برق بوشهر و همکاران توزیع برق این استان بعد از این مراسم خبر داد که با هدف آمادگی برای عبور موفق از تابستان ۱۴۰۰ برکزار می‌شود.

این مراسم با ارایه نقطه نظرات مدیر عامل و سرپرست سابق توزیع برق بوشهر و ارایه برنامه‌های ۵ گانه مدیرعامل جدید این شرکت همراه بود.