مدیر حراست و امور محرمانه برق منطقه‌ای خوزستان منصوب شد
مدیر حراست و امور محرمانه برق منطقه‌ای خوزستان منصوب شد
با حضور مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان، مدیرکل حراست مرکزی شرکت توانیر، نماینده دفتر مرکزی حراست وزارت نیرو و نماینده مدیرکل حراست استان، معارفه مدیر حراست و امور محرمانه شرکت برق منطقه‌ای برگزار شد.
نبض انرژی  ، با حضور مدیرعامل این شرکت، مدیرکل حراست مرکزی شرکت توانیر، نماینده دفتر مرکزی حراست وزارت نیرو و نماینده مدیرکل حراست استان، معارفه مدیر حراست و امور محرمانه شرکت برق منطقه‌ای برگزار و غلامرضا اسکندری جایگزین بیژن بابادی شد.

محمود دشت بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در این مراسم با اشاره به رسالت مهم این شرکت در تامین برق پایدار و نقش حراست در رسیدن به این مهم، گفت: حراست باید پاسدار حریم‌های تعیین شده قانونی در شرکت باشد و در این مسیر، نقد عملکرد بر نقد فرد ارجحیت دارد.

سید محمد محبی مدیرکل حراست مرکزی شرکت توانیر نیز سرمایه انسانی را مهم‌ترین دارایی هر شرکت و سازمان خواند و گفت: نحوه مدیریت نیروی انسانی در هر سازمانی باید عادلانه و برادرانه باشد و مدیران در انتقال تجربیات به نفرات جدید کوشا باشند.

در ادامه بابادی مدیرکل سابق حراست نیز با ارائه گزارشی از دوران مسئولیت خود و اقدامات انجام شده، از مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان به دلیل حمایت از دفتر حراست تشکر کرد.

غلامرضا اسکندری مدیر حراست و امور محرمانه شرکت برق منطقه‌ای خوزستان نیز با تشکر از اعتمادی که به وی شد، بیان کرد: علاقمند بودن و توکل بر خداوند از عناصر لازم برای مدیریت حراست است.

بر اساس این گزارش غلامرضا اسکندری پیش از این مدیر دفتر مدیریت استراتژیک و بهره وری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان بوده است.
برق نیوز