نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات گاز «سی. ان. جی» در آلودگی هوا، تخریب موتور خودروها و بروز بیماری‌های فراوان تاکید کرد که بهتر است گاز «ال. پی. جی» را جایزگین کنیم چرا که پاک ترین گاز فسیلی است. به گزارش نبض‌انرژی، یوسف داودی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس […]

داودی: گاز  «ال. پی. جی» جایگزین «سی. ان. جی» شود

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات گاز «سی. ان. جی» در آلودگی هوا، تخریب موتور خودروها و بروز بیماری‌های فراوان تاکید کرد که بهتر است گاز «ال. پی. جی» را جایزگین کنیم چرا که پاک ترین گاز فسیلی است.

به گزارش نبض‌انرژی،

یوسف داودی در جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود خطاب به وزیر نفت گفت: بیش از 35 نوع گاز سمی و خطرناک در «سی. ان. جی» تصفیه نشده وجود دارد که موجب آلودگی هوا، تخریب موتور خودروها و بروز بیماری‌های متعدد انسانی می‌شود که بهتر است با گاز «ال. پی. جی» که پاکترین سوخت فسیلی است جایگزین شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی ضمن تشکر از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دست اندرکاران ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: از تمام مسوولان و مردم کشور می‌خواهم که عزم خود را برای  این عبور تاریخی جزم کرده و به یاری یکدیگر بشتابند. بیشتر افرادی که به کرونا مبتلا می‌شود در فضای سرپوشیده ابتلا می‌یابند. پس باید نهضت فراگیر برای استفاده از هوای آزاد طراحی شود.

داوودی همچنین خطاب به قوه مجریه ومقننه نسبت به پرداخت معوقات خدمتگزاران بخش سلامت، بهداشت و درمان هشدار داد و گفت: همچنین هدفمندسازی واقعی یارانه‌ها جزو مبرهنترین مطالبات مردم است.  آن اقداماتی که دولت امروز انجام می‌دهد بار سنگینی بر خزانه کشور و بازده بسیار کمی برای نیازمندان دارد و برای ثروتمندان در حد پول خرد است. همچنین صدها هزار نفر از هم وطنان نیازمند جامعه یارانه پایه و یارانه معیشتی نمی‌گیرند. همانطور که میلیون‌ها نفر سهام عدالت نگرفتند.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی همچنین نسبت به ضرورت در اختیار قرار  دادن کارت الکترونیکی خرید کالای پروتئینی به سرپرست‌های خانوارها اشاره کرد و گفت: برای حمایت از اقشار آسیب پذیر و جلوگیری از  خطرات کاهش دریافت پروتئین کشور از دولت می‌خواهم به این کارت الکترونیکی را هر چه سریعتر در اختیار خانوارها قرار دهد.

داوودی در پایان نطق خود گفت: نیازمند تسریع در بررسی و تصویب طرح بانکداری اسلامی را با محوریت حمایت از تولید هستیم. همچنین بیمه همگانی عشایر مطالبه بسیاری از مردم بوده و احداث مسکن ملی مناسب  و در شأن جوانان در بهترین نقاط شهرها و با مناسب ترین امکانات با هدف تشویق این قشر به ازدواج مطالبه اینجانب است.