سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در ارتباط با انتشار برخی اخبار و نقشه‌ها مبنی بر اینکه با توجه به حل بحران قره‌باغ ایران دیگر مرزی با ارمنستان ندارد با رد این گونه اخبار گفت: مرز‌های جغرافیایی ایران و مرز‌های منطقه هیچ تغییری نکرده است و در آینده نیز تغییری رخ نمی‌دهد. به گزارش نبض انرژی […]

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در ارتباط با انتشار برخی اخبار و نقشه‌ها مبنی بر اینکه با توجه به حل بحران قره‌باغ ایران دیگر مرزی با ارمنستان ندارد با رد این گونه اخبار گفت: مرز‌های جغرافیایی ایران و مرز‌های منطقه هیچ تغییری نکرده است و در آینده نیز تغییری رخ نمی‌دهد.

                          واکنش ایران به شایعه تغییر مرز‌ها با حل بحران قره باغ

به گزارش نبض انرژی ،

به نقل از ایسنا،سعید خطیب زاده در نشست خبری امروز خود گفت: در هفته گذشته آقای ظریف به پاکستان رفتند و ملاقات‌هایی با مقامات این کشور انجام دادند.

وی با اشاره به دیدار وزیر خارجه کشورمان با فرمانده ارتش پاکستان گفت: در این دیدار در ارتباط با همکاری‌های دفاعی، نظامی و مرزی بین دو کشور صحبت و گفتگو شد و همچنین در ارتباط با موضوع فنس کشی و هماهنگی دو کشور در ارتباط با مبارزه با گروه‌های تروریستی و مواد مخدر و همچنین موضوع افغانستان بحث و گفتگو شد.