به گزارش نبض انرژی ، به نقل از رویترز، طوفان دلتا باعث قطعی برق، توقف فعالیت در پالایشگاه‌های گالف کوست آمریکا و بسته شدن بنادر صادرات نفت شده است. جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. پس از بارش های شدید طوفان دلتا که یک طوفان درجه دو معرفی […]

به گزارش نبض انرژی ، به نقل از رویترز، طوفان دلتا باعث قطعی برق، توقف فعالیت در پالایشگاه‌های گالف کوست آمریکا و بسته شدن بنادر صادرات نفت شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید.

پس از بارش های شدید طوفان دلتا که یک طوفان درجه دو معرفی شده با بادهایی با سرعت 161 کیلومتر در ساعت در لوییزیانا، حدود 700 هزار خانه و کسب و کار در ایالت‌های گالف کوست در روز شنبه با قطعی برق مواجه بودند.

بادهای شدید طوفان دلتا سقف خانه‌ها را نابود کرده، باعث قطعی برق شده و فعالیت‌های انرژی تا بندر پورت آرتور تگزاس در 105 کیلومتری غرب مرکز بارش‌ها را مختل کرده است.

برق پالایشگاه توتال با ظرفیت 225500 بشکه در روز قطع شده، پالایشگاه شرکت والرو انرژی با ظرفیت 335 هزار بشکه در روز برج خنک کننده خود را از دست داده و موتیوا انترپرایز یکی از واحدهای پالایشگاه 607 هزار بشکه‌ای خود را در بحبوحه طوفان تعطیل کرده است.

سه پالایشگاه دیگر لوئیزیانا که در مسیر طوفان قرار داشتند، قبلاً برای تعمیرات یا به خاطر آسیب‌هایی که از طوفان قدرتمند شش هفته پیش خورده بودند تعطیل شده‌اند. این پالایشگاه‌ها متعلق به شرکت‌های سیتگو پترولیوم و فیلیپس66 هستند.