منصوریان توانست در مذاکره با تراکتور، علی دایی، علی کریمی، فرهاد مجیدی و نکونام را کنار زده و به عنوان سرمربی تراکتور در لیگ بیستم و لیگ آسیا برسد علیرضا منصوریان، سرمربی پیشین و ناکام تیم های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن، و همچنین پس از دوره‌ای ناموفق در تیم ملی امید، اکنون  برای هدایت تیم […]

منصوریان توانست در مذاکره با تراکتور، علی دایی، علی کریمی، فرهاد مجیدی و نکونام را کنار زده و به عنوان سرمربی تراکتور در لیگ بیستم و لیگ آسیا برسد

علیرضا منصوریان، سرمربی پیشین و ناکام تیم های فوتبال استقلال و ذوب‌آهن، و همچنین پس از دوره‌ای ناموفق در تیم ملی امید، اکنون  برای هدایت تیم فوتبال تراکتور در فصل جدید لیگ برتر با مسئولان این تیم به توافق نهایی رسید.

پیش از این تراکتوری‌ها با علی دایی مذاکره کرده بودند که به توافق نرسیدند. پس از آن هم گزینه‌هایی مانند جواد نکونام ، فرهاد مجیدی و علی کریمی هم مطرح شدند و در دو روز گذشته مسئولان تراکتور مذاکرات جدی را با علی کریمی انجام دادند اما صحبت‌های آنها با کریمی هم راهی به جایی نبردند.

منصوریان با باشگاه تراکتور به توافق رسید

درحال حاضر علیرضا منصوریان با مدیران باشگاه تراکتور به توافق نهایی رسیده است و امضای قرارداد او و حضور قطعی‌اش در تبریز تا امشب نهایی می‌شود.