تولیدکنندگان نفت خلیج مکزیک آمریکا در روز شنبه تاسیسات دریایی خود را  به خاطر نزدیک شدن یک طوفان گرمسیری از  سواحل فلوریدا تخلیه کردند. شرکتهای چورون و مورفی تخلیه کارگران خود را از سکوهای نفت و گاز دریایی در روز شنبه آغاز کردند. شرکت های رویال داچ شل، بی اچ پی، بریتیش پترولیوم و هس […]

تولیدکنندگان نفت خلیج مکزیک آمریکا در روز شنبه تاسیسات دریایی خود را  به خاطر نزدیک شدن یک طوفان گرمسیری از  سواحل فلوریدا تخلیه کردند.

شرکتهای چورون و مورفی تخلیه کارگران خود را از سکوهای نفت و گاز دریایی در روز شنبه آغاز کردند. شرکت های رویال داچ شل، بی اچ پی، بریتیش پترولیوم و هس تخلیه کارگران خود را از سکوهای نفت و گاز در روز شنبه آغاز کردند. این شرکت ها روند نزدیک شدن طوفان را به دقت تحت کنترل دارند و برای اتخاذ اقدامات لازم آماده می شوند.

طوفان گرمسیری سالی از فلوریدا عبور کرده و به سمت شرق خلیج مکزیک پیش می آید. آخرین پیش‌بینی مرکز ملی طوفان آمریکا نشان می دهد حداکثر سرعت بادهای این طوفان تا هفته آینده به 80 مایل در ساعت (129 کیلومتر در ساعت) می رسد.

شرکت چورون تخلیه  کارکنان سکوهای «بلایند فیت» و «پترونیوس» را آغاز کرده ولی فعالیت های تولیدی در سایر سکوهای دریایی آن تحت تاثیر قرار نگرفته است.