پنج شنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۸
وضعیت سلامت آب در کشور چگونه است؟ ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

وضعیت سلامت آب در کشور چگونه است؟

رئیس گروه بهداشت آب و فاضلاب وزارت بهداشت درخصوص وضعیت سلامت آب شرب کشور و همچنین نحوه عملکرد و پایش‌های وزارت بهداشت در زمینه سلامت آب، توضیح داد.

شکست امنیتی استراتژیک‌ترین منطقه نفتی جهان چه پیامی دارد؟ ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

شکست امنیتی استراتژیک‌ترین منطقه نفتی جهان چه پیامی دارد؟

بعد از حمله به تاسیسات آرامکو، عربستان با استفاده از انبارهای نفت خود، تاخیر در زمان تحویل محموله‌ها و تغییر نوع نفت تحویلی در حال پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان است.

۱۰ میلیون نفر در روستاها از آب سالم بهره‌مند می‌شوند ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

۱۰ میلیون نفر در روستاها از آب سالم بهره‌مند می‌شوند

وزیر نیرو با اشاره به اینکه آبرسانی به مناطق روستایی از سیاست‌های دولت است، گفت: تا پایان دولت دوازدهم ۱۰ میلیون نفر در روستاها از آب لوله‌کشی سالم و بهداشتی برخوردار می‌شوند.

وزیر نیرو: ۲۴۰ هزار میلیارد تومان در بخش صنعت برق هزینه شد ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

وزیر نیرو: ۲۴۰ هزار میلیارد تومان در بخش صنعت برق هزینه شد

وزیر نیرو گفت: در دوران دولت تدبیر و امید تاکنون ۲۴۰ هزار میلیارد تومان از اعتبارات دولتی و خصوصی در صنعت برق هزینه شده است که نسبت به دوره‌های گذشته این میزان هزینه کم سابقه است.

شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری بالاتر از میانگین کشوری است ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری بالاتر از میانگین کشوری است

وزیر نیرو اجرای طرحهای شبکه فاضلاب را از سیاست‌های اصلی این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرهای چهارمحال و بختیاری از میانگین کشوری بالاتر است.

فرهنگ‌سازی پیش نیاز توسعه گردشگری در منابع آب است ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

فرهنگ‌سازی پیش نیاز توسعه گردشگری در منابع آب است

مدیر پژوهشکده مطالعات و تحقیقات منابع آب معتقد است توسعه گردشگری در منابع و تاسیسات آبی اقدام بسیار مثبتی برای پاسداشت بهتر این منابع است اما قبل از آن باید فرهنگ‌سازی صورت گیرد.

بررسی تامین مالی طرح‌های پالایشی سیراف در بانک مرکزی ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

بررسی تامین مالی طرح‌های پالایشی سیراف در بانک مرکزی

نشست بررسی مسائل تامین مالی طرح‌های فراگیرپالایشی سیراف صبح امروز با حضور رییس‌کل بانک مرکزی، وزیر نفت، رییس سازمان بورس، مدیران عامل برخی بانک‌ها، نمایندگان صندوق توسعه و مسئولان مرتبط در بانک مرکزی برگزار شد.

جلوگیری از خام‌فروشی از اولویت‌های دولت است ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

جلوگیری از خام‌فروشی از اولویت‌های دولت است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور از چند پروژه پالایشگاهی و صنعتی در شهرستان‌های لامرد و مُهر دراستان فارس بازدید کرد و گفت: جلوگیری از خام‌فروشی همواره مد نظر مسئولان ارشد نظام و مورد تاکید اقتصاددانان و در دستور کار دولت تدبیر و امید بوده و این مهم در پروژه‌های بزرگ صنعتی دنبال شده است.

تلاش وزیر انرژی سعودی برای حفظ آبروی از دست رفته ۲۷ شهریور ۱۳۹۸

تلاش وزیر انرژی سعودی برای حفظ آبروی از دست رفته

"عبدالعزیز بن سلمان" وزیر انرژی سعودی در یک کنفرانس مطبوعاتی در شهر جده عربستان برای حفظ آبروی از دست رفته رژیم ریاض ادعا کرد که کشورش نمی داند عامل حمله پهپادی شنبه گذشته به تاسیسات نفتی شرکت "آرامکو" کیست .